למה כדאי להוציא רישיון לנשק? - EesyServing

למה כדאי להוציא רישיון לנשק

דווקא בימים אלו שאנו צבורי אירועים בהם לא הייתה נוכחות של אדם חמוש להגן על חפים מפשע, אזרחים תמימים שללא בחירה חווים אירוע טרור, או  מי אנו הגרים באזורים מעורבים אשר קשה להסתמך רק על כוחות הביטחון השונים.

זהו זמן אמיתי לשינוי, לתת הרתעה מפגיעה בחיי אדם מיותרים, לתת מעטפת ביטחון עבורנו ועבור הסובבים אותנו ומעל הכל להציל חיי אדם.

בעקבות גל הטרור: עלייה דרמטית בבקשות לרישיון כלי נשק
כמות הבקשות לרישיון לנשק פרטי עלתה בצורה חדה, בשנת 2022 הוגשו מעל 42,000 בקשות לכלי נשק פרטי! עלייה של כ 400% ביחס לשנים האחרונות.

ישנם סיבות רבות למה כדאי באמת להוציא רישיון נשק בימים אלו ולממש את זכאותכם כאזרחי ישראל להגיש בקשה לרישיון לכלי נשק, למשל מגורים ביהודה ושומרון בהם כמות הפיגועים גבוה ופריסת כוחות הביטחון באזור נמוכה יותר ביחס למרחב.

הוצאת רישיון נשק בימים אלו יכולה להיות משימה לא פשוטה ואף מסובכת בעקבות בירוקרטיה סבוכה, תורים ארוכים וריבוי הבקשות אשר נשלחות למשרד לבטחון פנים.

לא כל אזרח זכאי להוציא רישיון לנשק. על מנת לבדוק את זכאותך אנו ב- EasyServing ניתן לך מענה ובדיקה מקיפה ללא עלות וללא התחייבות, אשר בדיקה זאת תחסוך לך זמן מיותר ושאלות לא פתורות בנוגע לזכאותך.

EasyServing מתמחה בהגשת מסמכים בצורה מדוייקת ללקוחותיה עם שנים של ניסיון עד קבלת הרישיון.

לאחר הגשת הבקשה וסיווג התבחין יש צורך לעבור ראיון עם פסיכולוג ולאחר קבלת תשובה חיובית, השלב האחרון הינו לתאם מטווח ירי לנשק קל ולאחר מכן מה שנשאר זה רק לרכוש את הנשק ולחכות לרישיון המגנטי!

על מנת להעריך את חיי תוקף הרישיון על מחזיק הרישיון לעשות מטווח אחד לשנה על מנת לשמור על כשירותו.

מוזמנים לקרוא כתבה שעשו עלינו, ועוד על הסיבות וההתמודדות עם הבירוקרטיה בהוצאת רישיון לנשק פרטי במגזין:

              


אקדח וכדורים מפוזרים